zamówienia sklepów

Oto wytyczne, które potrzebujemy aby zbudować dla Państwa sklepik Art.

1. wybór adresu we własnej domenie, tutaj więcej szczegółów: http://www.bwa.netgaleria.pl/sklep/wlasna-domena.htm

2. decyzja o wyborze konkretnego szablonu kolorystycznego, poniżej przykłady wersji: www.bwa.netgaleria.pl/sklep/sklep_artystyczny.htm przy zamówieniu prosimy wskazać konkretną nazwę szablonu.

3. decyzja o ewentualnych dodatkach, które mielibyśmy zainstalowac na Państwa stronie. Dodatki nie są wymagane do prawidłowej pracy sklepu. Każde dodatkowe rozszerzenie to tylko atrakcyjne urozmaicenie oferty kierowanej do Waszych klientów, bądź lepszy z nimi kontakt:
- skrypt generowania i obsługi tzw. sitemap dla Googla oraz “system
przyjaznych linków” pomocne w pozycjonowaniu 40zł/jednorazowo
- dodatkowa obsługa języka obcego 40zł/jednorazowo
- księga gości/rekomendacji 40zł/jednorazowo
- profesjonalne statystyki oglądalności 40zł/jednorazowo
Informacje o dodatkach:
www.bwa.netgaleria.pl/sklep/zakladanie_sklepu.htm

5. Jeśli na pierwszej stronie wejściowej powinna pojawić się jakaś reprezentacyjna fotografia – to możemy zainstalować ją do szablonu. Potrzebujemy do tego poziomego zdjęcia najlepiej o rozmiarze około 510×400 pikseli (logo, górny, poziomy baner można wgrywać do sklepu już samodzielnie).

6. Do naszej wiadomości: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Chętnie wystawimy rachunek za usługi: a więc ewentualnie potrzebować będziemy dane do faktury (nazwa, adres, NIP, regon),

***
Gotowy sklep uzupełniają Państwo już samodzielnie. Tam nie ma limitów kategorii i publikowanych prac. Wszystko na stronie wprowadzać można za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej, a zmiany przeprowadzane są dowolnie często i wielokrotnie. Sklep możemy zbudować dosłownie w ciągu kilku dni od dostarczenia nam powyższych danych. Serdecznie zapraszamy.